Safenames Blog
Qëndro i tanishëm mbi tema të rëndësishme që ndikojnë në portofolin tuaj domain dhe markave në internet

A keni regjistruar markë tuaj (s) në shtrirjen prefiksin e shtetit .pl? Nëse jo, ju mund të dëshironi për të siguruar markë tuaj online në Poloni sot. Me mbi 2M fusha në dosjen e zonës .pl, kjo nuk është një surprizë që një artikull i kohëve të fundit në shitje me pakicë Magazine deklaroi se analistët parashikojnë që e-commerce në Poloni do të rritet 24% në vitin 2012, gati 8% më e lartë se mesatarja e parashikuar. Polonia është vetëm një nga shumë vende të Evropës Lindore që pritet të arrijë një rritje të ndjeshme në shitjet online gjatë disa viteve të ardhshme. Për të lexuar më shumë rreth rritjes e-commerce në Evropë, ju mund të shikoni artikullin e plotë në: http://www.internetretailer.com/2012/02/29/poland-leads-european-e-commerce-growth.


Arkiva

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag