Safenames Blog
Qëndro i tanishëm mbi tema të rëndësishme që ndikojnë në portofolin tuaj domain dhe markave në linjë

Regjistrit për .QA (Katar), filloi periudha e Përgjithshëm Disponueshmëria gjatë fundjavës (e diela shtator 4 th). Fusha janë duke u dhënë në një vijë të parë, së pari shërbeu bazë. Tani është koha për të porositur domain tuaj .QA (s) në qoftë se ju: (1) janë duke bërë biznes apo plan për të bërë biznes në Katar; (2) do të donte për të regjistruar një domain të pavërtetën për testimin e sigurimit të cilësisë; ose (3) dëshirojnë të presë një pyetje dhe përgjigjen faqe në web faqen tuaj.

Ju mund të bëhen porosi nga brenda llogaria juaj Safenames IDP tani. Aplikantët nuk janë të nevojshme për të siguruar informacionin e regjistrimit të kompanisë, dokumentet trademark apo praninë e miqve lokale. Kërkesa vetëm gjatë Disponueshmëria e Përgjithshme është se domain të jetë të paktën 2 karaktere në gjatësi.


Arkivi

Përkthyes

English flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagPortuguese flag
German flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flag
Greek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flag
Finnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flag
Catalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flag
Serbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flag
Estonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flag